رفتن به بالا

بروزترین مرجع اخبار شرق استان کرمان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 20 March
  بم لطیف
  ٢٠(°C)
  وزش باد١٢(mph)
  فشار٢۴.١٩(in)
  محدوده دید۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش1-Low
  رطوبت٢۴.١٩(in)

فرماندار بم گفت: صنعت خودرو سازی بم با­ید به 40 درصد تولید قطعات خودرو برسد.

رضا اشک پیش از ظهر امروز در دیدار با رئیس هیأت مدیره شرکت سروش خودرو اظهار داشت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در ارتباط با ایجاد اشتغال و نامگذاری سال جاری به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال­ باید ظرفیت تولید قطعات در صنعت خودروسازی بم ­به 40 درصد برسد.

فرماندار بم با بیان اینکه صنعت خودروسازی بم ­پیشرفت داشته است، بیان کرد: در صنعت کشاورزی نیز قیمت خرما با توجه به صادرات 42 هزار تن محصول به خارج از کشور افزایش خوبی در سال گذشته داشته است.

وی با بیان اینکه ما به عنوان نماینده دولت در زمینه تسریع در امور اداری فعالیت‌های سرمایه‌گذاران در منطقه همکاری می‌کنیم، بیان داشت: مدیران مسائل و مشکلات سروش خودرو را پیگیری می‌کنند.

محمدحسین تراب مدیرعامل شرکت سروش خودرو اظهار داشت: مدیران و کارکنان شرکت سروش خودرو با همکاری کارخانه مدیران خودرو در حال تولید محصولات این شرکت هستند.

وی با بیان اینکه ما به‌صورت توافقی واجار­ه محصولات کارخانه خودروسازی مدیران را تولید می‌کنیم، عنوان کرد: شهرستان بم در آینده‌ای نزد­یک جزو نخستین شهرهایی است که معضل بیکاری در آن ر­یشه‌کن می‌شود.

تراب­ تاکید کرد: شرکت کیمیا صنعت با 15 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری با شرکت چینی قطعه‌سازی تکنولوژی چری به توافق رسیده که پروانه بهره‌برداری سه نوع قطعه خودرو گرفته شده و پیگیر جذب پروانه دو قطعه هستند.

وی بیان داشت: شرکت سروش خودرو با سرمایه‌گذار­ی 40 میلیارد تومان بدون هیچ‌گونه وام دولتی کار خود را در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم آغاز به‌کار و تولید امسال 50 درصد رشد دارد و تعداد زیادی نیرو به کارخانه اضافه می‌شوند./فارس

لینک کوتاه این مطلب: http://toluearg.ir/gohQm

اخبار مرتبطنوشته‌های تازه