افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 22 May , 2024
رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی تهران:

با عوارض سنگین صادرات خرما کمر کشاورز و نخل دار شکسته خواهد شد

  • کد خبر : 4075
  • 09 خرداد 1398 - 19:12
با عوارض سنگین صادرات خرما کمر کشاورز و نخل دار شکسته خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری طلوع ارگ، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی امروز در جمع راهپیمایان قدس در شهرستان ریگان اظهار داشت:راهپیمایی با امنیت تیری بر قلب ظالمان عالم،اسرائیل و آمریکای جنایتکار است. رئیس دادگاه انقلاب تهران بیان داشت:از زمانی که مقام معظم رهبری فرمودند که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید ما اسرائیل را تمام […]

به گزارش پایگاه خبری طلوع ارگ، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی امروز در جمع راهپیمایان قدس در شهرستان ریگان اظهار داشت:راهپیمایی با امنیت تیری بر قلب ظالمان عالم،اسرائیل و آمریکای جنایتکار است.

رئیس دادگاه انقلاب تهران بیان داشت:از زمانی که مقام معظم رهبری فرمودند که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید ما اسرائیل را تمام شده می بینیم، اسرائیلی ها باید فکری بحال خودشان بکنند و یک جا و یک مکانی را برای خودشان فراهم کنند.

وی با بیان اینکه تنها راه نجات ملت فلسطین مقاومت و مبارزه است،تصریح کرد:در درون ملت فلسطین یک عده ای بودند که فریب نقشه های دشمن را خوردند و دشمن نقشه های متفاومتی را برای ملت فلسطین کشید.عده ای از مردم فلسطین میدانستند که مذاکره با اسرائیل و آمریکا آنها را در رفاه و آسایش قرار نخواهد داد اما یک عده ای فریب خوردند.

ایشان در ادامه خاطر نشان کرد:معامله قرن توطئه بزرگ برای نابود کردن ملت فلسطین است و آن روز هرگز رقم نخواهد خورد.نقشه دشمن این است که میخواهد مقاومت را بشکند و میخواهد نیز ایستادگی مردم را هم بشکند همان چیزی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند انجام می دهند.در درون نظام ما هم دشمن دنبال توطئه است.

حجت الاسلام غضنفر آبادی افزود:برخی افراد در کشور ما حضور دارند و از روی آگاهی و یا نا آگاهی میگویند سایه جنگ بر روی کشور ما هست و به خاطر بعضی مشکلات پای میز مذاکره میروند. آمریکایی ها و کشورهای غارتگر و سلطه گر و ظالم فقط و فقط دنبال این هستند تا مقاومت ما را درجمهوری اسلامی بشکنند.

وی ادامه داد:امروز ما هیچ راهی جزء مقاومت نداریم، هیچ راهی جزء اتکاء به نیروی داخلی خودمان نداریم و امروز ما مشکلات خودمان را باید در داخل کشور خودمان حل کنیم اگر کسی نگاهش به آمریکا باشد این نگاه مزدورانه است نگاهی است که فریب خورده است .نگاه هایی که بخواهد از سمت دشمن مشکلات ما را حل کند نگاه های خطرناکی است.

رئیس دادگاه انقلاب تهران عنوان داشت:آمریکا با تمام هیمنه اش آمد به خلیج فارس به خیال کور و باطل خودش که مثلا بخواهد زهر چشمی بگیرد اما با سر افکندگی برگشت و رفت و امروز پیاپی اعلام می کنند و پیام میفرستند که شما به پای میز مذاکره بیایید.آنها در گل و باتلاقی فرو رفتند که اگر هوشیاری ما و مقاومت ما ادامه پیدا کند و اگر دشمن ما را نفریبد ما حتما و حتما آمریکا را شکست خواهیم داد.

ایشان در ادامه بیان کرد:بنا به فرمایش مقام معظم رهبری آمریکا رو به افول و چیزی از آمریکا باقی نمانده است.امروز مشکل جامعه ما فقط مشکل تحریم ها نیست تحریم ها شاید اثر داشته باشد اما مشکل جامعه ما مشکل مدیریت است، مشکل کشور ما فکر های پوسیده،روح های جن زده و جسم های خسته و قلب های زنگار زده و فاسدی است که بخواهند برای مملکت ما تصمیم بگیرند .امروز مشکلات کشور ما بخاطر برخی مسئولین بی خاصیت، بی انگیزه،ترسو ، تنبل ، بی تدبیر ، پر مدعا و دروغگوست.

وی عنوان کرد:ما از زمانی که رهبری فرمودند آمریکا رو به افول است این را باور داریم اما نمیدانیم چرا برخی مسئولین ما این را باور نمی کنند.

حجت الاسلام غضنفر آبادی تصریح داشت:این مشکلاتی که وجود دارد ما با تدبیر و برادری و اتحاد خودمان حتما پشت سر خواهیم گذاشت ما نگران جنگ با آمریکا نیستیم ما از جنگ با آمریکا واهمه ای نداریم چون ما مسلمانیم و عزت ، شجاعت و شرف داریم.ما وارثان کربلاییم.ما نگران برخی مسولین ترسو هستیم ما نگران برخی تصمیم هایی هستیم که نفوذی ها دارند اجرا میکنند.نگرانی ما نا امید کردن مردم توسط عده ای فریب خورده است، نگرانی ما ندیده گرفتن ظرفیت های درونی نظام است.نگرانی ما این است که ما به خود اتکایی توجه نکنیم.نگرانی ما جوانان بیکار ما هستند که سنشان بالا میرود.

وی ادامه داد:نگرانی ما این است که ما برخی مسئولین بی حال ، خسته و تنبل داریم ،نگرانی ما روحیه اشرافی گری مسولین است، نگرانی ما عدم اعتماد به جوانان است، نگرانی ما فساد برخی از مسئولین است، نگرانی ما فضای مجازی که رهاست و دارد آسیب میزند به دین و دیانت جامعه ما ،نگرانی ما عملکرد غلط برخی از مسولین است.

رئیس دادگاه انقلاب تهران افزود:باید بسیار تاسف خورد برای تصمیماتی که برخی از مسولین میگیرند از جمله تصمیمی که برای عوارض خرما گرفتند، بااین تصمیم که برای عوارض صادرات خرما گرفته شد کمر کشاورز و نخل دار شکسته خواهد شد.

غضنفر آبادی ادامه داد:با صادرات خرما ارز زیادی وارد کشور میشود اما بی تدبیری برخی از مسولان باعث شد که لطمه های سنگینی بر پیکره کشاورزان ما و خرما داران ما وارد شود، از مسولین درخواست میکنیم هرچه سریعتر این موضوع را حل کنند این چه تصمیم غلطی بود که انجام شد.

وی افزود:اگر نیروهای انقلابی ، جهادی ،پر تحرک ، پرتلاش و دلسوز عرصه خدمت رسانی را در دست بگیرند این مشکلات حل خواهد شد.

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی تهران در پایان گفت:مگر میشود از درون ماشین فهیمید مردم خوشحال هستند یا غمگین، مشکل دارند یا ندارند. این واقعا باعث شرمندگی برای هر انسانی است.

منبع : دیار نخل

لینک کوتاه : https://toluearg.ir/?p=4075

ثبت دیدگاه

انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.