رفتن به بالا

بروزترین مرجع اخبار شرق استان کرمان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 20 March
  بم لطیف
  ٢٠(°C)
  وزش باد١٢(mph)
  فشار٢۴.١٩(in)
  محدوده دید۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش1-Low
  رطوبت٢۴.١٩(in)
محمدرضا میرعلینقی مدیرعامل شرکت خودروسازان بم:

اجازه ندادیم تحریم‌ها فعالیت شرکت خودروسازان بم را متوقف کند

به گزارش پایگاه خبری طلوع ارگ، مدیرعامل شرکت خودروسازان بم با بیان اینکه شرکت خودروسازان بم جزو نخستین شرکت‌هایی بود که با توجه به تحریم‌های آمریکا تولید خود را از دست داد گفت: اجازه ندادیم فعالیت شرکت متوقف شود و قرارداد شرکت با دیگر شرکت‌های خودروسازی در دنیا بسته شد. محمدرضا میرعلینقی صبح امروز در […]

به گزارش پایگاه خبری طلوع ارگ، مدیرعامل شرکت خودروسازان بم با بیان اینکه شرکت خودروسازان بم جزو نخستین شرکت‌هایی بود که با توجه به تحریم‌های آمریکا تولید خود را از دست داد گفت: اجازه ندادیم فعالیت شرکت متوقف شود و قرارداد شرکت با دیگر شرکت‌های خودروسازی در دنیا بسته شد.

محمدرضا میرعلینقی صبح امروز در آیین افتتاح خط تولید کارخانه خودروسازان بم که با حضور فدایی استاندار کرمان و نیکزادی‌پناه نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار داشت: شرکت خودروسازان بم جزو نخستین شرکت‌هایی بود که با توجه به تحریم‌های آمریکا تولید خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه مدیران آن زمان تلاش کردند و امروز با سایر دنیا در ارتباط بوده و شرکت فعالیت خود را از دست نداده است افزود: هدف شرکت تولید 400 هزار خودرو در دو فاز بود.

مدیرعامل شرکت خودروسازان بم با اشاره به اینکه سالن بدنه‌سازی و بعد از آن سالن تزئینات ساخته شده است گفت: 11 هزار دستگاه خودرو فولکس در ایران توسط این شرکت ساخته شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به مشکلات تحریمی فرآیند تولید این خودرو نیز متوقف شد اما حرکت در بین مدیران و کارکنان شرکت از بین نرفت یادآور شد: در سال 94 قرارداد شرکت با یکی دیگر از شرکت‌های دنیا بسته شد.

میرعلینقی با یادآوری اینکه در بهمن 96 خط تولید بدنه‌سازی به اتمام رسید گفت: خط تزئینات خودرو هم به اتمام رسیده و ایجاد سالن رنگ را در برنامه داریم.

وی با بیان اینکه امروز خط تزئینات کارخانه افتتاح می‌شود که از پیشرفته‌ترین خطوط تزئیناتی در ارگ جدید است افزود: ظرفیت این خط 18 دستگاه در ساعت است که با توسعه آن امکان صد هزار دستگاه در سال وجود دارد.

مدیرعامل شرکت خودروسازان بم با اشاره به اینکه 3 هزار و 299 خودرو از سال 95 تاکنون توسط این شرکت تولید شده است گفت: تا امروز بیش از 877 میلیارد ریال در این کارخانه سرمایه‌گذاری شده است و در آینده شاهد تولید مدل جدید خودرو جیلی در این کارخانه هستیم.

لینک کوتاه این مطلب: http://toluearg.ir/wxebz

اخبار مرتبط

نظراتنوشته‌های تازه