رفتن به بالا

بروزترین مرجع اخبار شرق استان کرمان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 20 March
  بم لطیف
  ٢٠(°C)
  وزش باد١٢(mph)
  فشار٢۴.١٩(in)
  محدوده دید۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش1-Low
  رطوبت٢۴.١٩(in)

حجت الاسلام دانشی با اشاره به این که تعصب داشتن به کالای ایرانی راه مقابله با اجناس خارجی است، گفت: کلید حل مشکلات کشور حمایت از کالای داخلی و دوری کردن از اجناس خارجی است.

حجت الاسلام قاسم دانشی امام جمعه بم در رابطه با حمایت از کالای ایرانی، گفت: مردم در زندگی خود سعی کنند از کالای ایرانی استفاده کنند.

وی افزود: رهبر انقلاب با توجه به اهمیت اقتصاد در کشور و بیکاری، شعار سال را حمایت از کالای ایرانی انتخاب کردند تا مردم با حمایت از کالای ایرانی، از جوانان کشور حمایت کنند.

حجت الاسلام دانشی با اشاره به این که اقتصاد مقاومتی راه نجات از تورم در جامعه است، خاطرنشان کرد: مردم ایران با حمایت از کالای ایرانی، جهاد در راه خدا را انتخاب کرده اند و توانسته اند لبخند را بر لبان جامعه بیاورند.

وی ابراز داشت: یکی از سبب هایی که کارخانه ها در کشور تعطیل می شود این است که بعضی از مردم هنوز خرید کالای ایرانی را یاد نگرفته اند و به آن اهمیت نمی دهند.

امام جمعه بم با توجه به این که ایجاد شغل و پایین آمدن تورم زمانی در کشور بوده که مردم از تولیدکنندگان داخلی را حمایت کنند، ابراز داشت: تولیدکنندگان ایرانی سعی کنند کیفیت محصولات خود را بالا ببرند.

وی ادامه داد: تعصب داشتن به کالای ایرانی راه مقابله با اجناس خارجی بوده و مردم ایران با فرهنگ سازی درست می توانند نسبت به کالای ایرانی تعصب داشته باشند.

حجت الاسلام دانشی با بیان این که مردم ایران مقید به خرید اجناس ایرانی شوند، خاطرنشان کرد: دولت و مجلس می توانند نقش بسزایی در حمایت از کالای ایرانی داشته باشند.

وی در پایان گفت: کلید حل مشکلات کشور حمایت از کالای داخلی و دوری کردن از اجناس خارجی است تا کشوری پیشرفته داشته باشیم./رسا

لینک کوتاه این مطلب: http://toluearg.ir/cS11K

اخبار مرتبطنوشته‌های تازه