رفتن به بالا

بروزترین مرجع اخبار شرق استان کرمان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 22 April
  بم T-Storm
  ١۴(°C)
  وزش باد٧(mph)
  فشار٢۴.٣٨(in)
  محدوده دید۵.٠(mi)
  اشعه فرابنفش0-Low
  رطوبت٢۴.٣٨(in)

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه بم از شاخص‌های ورزشی خوبی برخوردار شده است اما در دیگر شهرستان‌های شرق کرمان هیچ امکانات ورزشی وجود ندارد گفت: توزیع عادلانه امکانات ورزشی را با جدیت دنبال می‌کنیم.

به گزارشپایگاه خبری طلوع ارگ به نقل از تسنیم، مسعود سلطانی‌فر ظهر امروز در جمع مسئولان و هیئت‌های ورزشی و جوانان شهرستان بم با بیان اینکه سیاست کلی دولت بر این است که در تمام مناطق روستایی خانه‌های ورزش ساخت شود اظهار داشت: توجه به نیازهای مناطق محروم، ورزش روستایی و توزیع عادلانه امکانات ورزشی را با جدیت دنبال می‌کنیم.

وی به جمعیت روستایی در مناطق شرقی استان کرمان اشاره کرد و افزود: با توجه به نیاز منطقه راه‌اندازی خانه‌های ورزش در مناطق روستایی شرق استان کرمان در برنامه است و برای تجهیز این خانه‌ها ساختمانی با متراژ 60 مترمربع نیاز است.

وزیر ورزش وجوانان هدف از این بازدید امروز را بررسی مشکلات شرق استان عنوان کرد و گفت: رویکرد نظام جمهوری اسلامی در چهل سال انقلاب این است که اماکن تفریحی، رفاهی  و زیرساختارهای موجود را بتوانیم به طور متوازن در بین شهرستان‌ها تقسیم کنیم.

وی افزود: بم بعد از زلزله از شاخص‌های ورزشی خوبی برخوردار شده است ولی متاسفانه در دیگر شهرستان‌های شرق استان کرمان هیچ امکانات ورزشی وجود ندارد.

سلطانی‌فر با اشاره به نیازهای شهرستان‌های شرقی استان کرمان در حوزه ورزشی بیان کرد: ساخت سالن ورزشی، زمین چمن و استخر از جمله این نیازهاست که می‌طلبد تا سال 99 در زمینه اقدام شود.

وی توجه به ورزش زنان را اولویت مهم دولت و وزارت ورزش و جوانان دانست و افزود: خوشبختانه بانوان ایرانی در رشته‌های متعدد ورزشی در میادین جهانی وارد شده و حضور موفقی داشتند.

لینک کوتاه این مطلب: http://toluearg.ir/WSQTo

اخبار مرتبطنوشته‌های تازه