رفتن به بالا

بروزترین مرجع اخبار شرق استان کرمان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
 • الأحد ۱۳ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Sunday 20 January
  بم لطیف
  ۵(°C)
  وزش باد۵(mph)
  فشار٢۴.۴٢(in)
  محدوده دید۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش4-Moderate
  رطوبت٢۴.۴٢(in)

هادی شهسوارپور در جلسه هم‌اندیشی راه‌اندازی مؤسسه فرهنگی و هنری بنیاد بسطامی با حضور نماینده مردم شرق کرمان در مجلس اظهار داشت: زنده‌یاد ایرج بسطامی حق بزرگی بر گردن مردم بم دارد که ان‌شاءالله بتوانیم گام مثبتی در راستای اهداف این هنرمند در زمینه موسیقی اصیل سنتی برداریم. وی با تاکید بر اهمیت استفاده از […]

هادی شهسوارپور در جلسه هم‌اندیشی راه‌اندازی مؤسسه فرهنگی و هنری بنیاد بسطامی با حضور نماینده مردم شرق کرمان در مجلس اظهار داشت: زنده‌یاد ایرج بسطامی حق بزرگی بر گردن مردم بم دارد که ان‌شاءالله بتوانیم گام مثبتی در راستای اهداف این هنرمند در زمینه موسیقی اصیل سنتی برداریم.

وی با تاکید بر اهمیت استفاده از نام زنده‌یاد ایرج بسطامی در مباحث فرهنگی، هنری و گردشگری افزود: باید تندیس زنده یاد ایرج بسطامی توسط شهر در یکی از میدان‌های بم نصب شود.

شهسوارپور عنوان کرد: یکسری رایزنی در زمینه استفاده از زمین خانه پدری زنده یاد ایرج بسطامی صورت گرفته که باید با همکاری شورای شهر و شهردار بم در مورد احداث ساختمان بنیاد بسطامی اقدام کنیم.

وی ابراز داشت: احداث این ساختمان با زیربنای ۵۰۰ مترمربع برای اجرای کارهای فرهنگی و هنری توسط شهرداری بم انجام می‌گیرد.

فرماندار بم ادامه داد: با توجه به استعداد جوانان در زمینه هنرهای موسیقی و آواز این بنیاد در بم و در محل خانه پدری مرحوم بسطامی احداث می‌شود.

به گزارش فارس در این جلسه مقرر شد تا زمان احداث ساختمان  مؤسسه فرهنگی و هنری زنده‌یاد ایرج بسطامی شورای شهر بم و شهرداری نسبت به اجاره یک باب ساختمان برای فعالیت این بنیاد اقدام‌ کنند./فارس

لینک کوتاه این مطلب: http://toluearg.ir/FchD6

اخبار مرتبطنوشته‌های تازه