رفتن به بالا

بروزترین مرجع اخبار شرق استان کرمان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 20 March
  بم لطیف
  ٢٠(°C)
  وزش باد١٢(mph)
  فشار٢۴.١٩(in)
  محدوده دید۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش1-Low
  رطوبت٢۴.١٩(in)

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ثبت سفارش کالا بدون ارز در منطقه آزاد اقتصادی سیرجان و بم آزاد اعلام شده است گفت: ۱۳ بهمن ماه امسال ذوب‌آهن سیرجان افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری طلوع ارگ به نقل از تسنیم، شهباز حسن‌پور شامگاه چهارشنبه در نشست فعالان اقتصادی استان کرمان که با حضور فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در محل اتاق بازرگانی کرمان برگزار شد اظهار داشت: خوشحالیم که رئیس اتاق بازرگانی استان از هرفرصتی برای حمایت از سرمایه‌های ملی و کشور و پارلمان بخش خصوصی استفاده می‌کند.

وی با بیان اینکه به واسطه امنیت خوبی که در جامعه و کشور وجود دارد باید شکرگزار خداوند باشیم گفت: فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و عضو شورای امنیت ملی است و شناحت خوبی نسبت به شرایط جامعه و روابط بین‌الملل دارد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به استان کرمان بیان کرد: از ابتدای امروز بازدیدهای مختلفی را در استان داشتیم و حضور در جلسه شورای تامین استان کرمان در عصر امروز از دیگر برنامه‌های سفر وی به استان کرمان بوده است.

وی با بیان اینکه مقرر شد که جلسه‌ای را کمیسیون امنیت ملی و با حضوران مسئولان  با موضوع کرمان داشته باشیم گفت: در این جلسه مسائل مربوط به استان کرمان در حوزه امنیتی بررسی می‌شود.

حسن‌پور با اشاره به اینکه استان کرمان از نعمت وجود نمایندگان خوبی و پرتلاشی برخوردار است افزود: وحدت و همدلی خوبی بین نمایندگان استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه ثبت سفارش کالا بدون ارز در منطقه آزاد اقتصادی سیرجان و بم آزاد اعلام شده است گفت: 13 بهمن ماه امسال ذوب‌آهن سیرجان افتتاح می‌شود.

لینک کوتاه این مطلب: http://toluearg.ir/kacVF

اخبار مرتبطنوشته‌های تازه