رفتن به بالا

بروزترین مرجع اخبار شرق استان کرمان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 22 April
  بم Rain Shower
  ١۵(°C)
  وزش باد۵(mph)
  فشار٢۴.٣٨(in)
  محدوده دید۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش0-Low
  رطوبت٢۴.٣٨(in)
نیکزادی پناه نماینده مردم شرق استان در مجلس:

توسعه گردشگری و عمرانی شرق استان کرمان در سایه امنیت

نماینده مردم شهرستان‌های شرق استان کرمان گفت: در سایه امنیتی که نیروی انتظامی در شرق استان بوجود آورده در حوزه‌های گردشگری و احداث کارخانه اقدامات خوبی انجام شده و تعداد زیادی از جوانان این مناطق از این طریق امرار معاش می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری طلوع ارگ به نقل از تسنیم، حبیب‌الله نیکزادی‌پناه  در در جمع کارکنان انتظامی شهرستان نرماشیر اظهارداشت: نیروی انتظامی در ارتباط مستمر با مردم قرار دارد و در راستای خدمت به مردم و برقراری امنیت به خوبی عمل کرده است.

وی از تلاش پلیس نرماشیر به سبب ارتقاء امنیت و ایجاد زمینه‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان قدردانی کرد و افزود: آمار و ارقام مربوط به دستگیری سارقین، کشف مواد مخدر و کاهش جرائم خشن در نرماشیر نشان‌دهنده امنیت مطلوب این شهرستان است.

نماینده مردم شهرستان‌های شرق استان کرمان با بیان اینکه امنیت پیش شرط سرمایه‌گذاری در هر حوزه است، بیان داشت: در سایه امنیتی که نیروی انتظامی در شرق استان بوجود آورده در حوزه‌های گردشگری، احداث کارخانه و کارگاه اقدامات خوبی انجام شده و تعداد زیادی از جوانان این مناطق از این طریق امرار معاش می‌کنند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در شرق استان کرمان از جمله گسترش راه‌های ارتباطی، جاده‌سازی، ساماندهی و افزایش قیمت محصول خرما با بسته‌بندی‌های مکانیزه و برند بومی گفت: امیدواریم به نتایج خوبی در جهت رفع مشکلات اقتصادی مردم و پیشرفت این مناطق دست پیدا کنیم.

در ابتدای این جلسه، فرماندهی انتظامی شهرستان نرماشیر گزارشی از اقدامات این فرماندهی در ارتقا امنیت اجتماعی این شهرستان بیان و در پایان به رسم یادبود با اهدای لوح از سوی نماینده مردم شرق استان از اقدامات ارزنده فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر شد.

لینک کوتاه این مطلب: http://toluearg.ir/uPkU0

اخبار مرتبطنوشته‌های تازه