رفتن به بالا

بروزترین مرجع اخبار شرق استان کرمان

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۰
 • 2018 Tuesday 20 November

  نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قانون انتقال حساب‌های بانکی و گردش مالی خرید و فروش معادن به استان‌های محل معادن مصوب شده است و با کسی تعارف ندارد، لذا این مهم یک وظیفه قانونی است و همه باید آن را اجرا کنند.

  به گزارش طلوع ارگ به نقل از ایسنا، حبیب الله نیکزادی در جلسه(6 اردیبهشت) انتقال حساب و گردش مالی و خرید و فروش معادن و دفاتر مالی شرکت‌های معدنی با تاکید برآنکه کارخانجات باید درصد آلایندگی‌ها را به استان‌ها پرداخت کنند، گفت: آنچه که از معادن استان کرمان استخراج می شود حال خام یا تولید نهایی باید سهم استان مشخص و در حساب های بانکی استان وارز شود.

  وی به قانون انتقال حساب‌های بانکی و گردش مالی خرید و فروش معادن به استان‌های محل معادن اشاره کرد و افزود: وقتی منابعی وجود داشته باشد، بانک‌ها می‌توانند منابع را در اختیار بگذارند و دیگر بهانه‌ای برای عدم پرداخت تسهیلات ندارند.

  نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: قانون انتقال حساب‌های بانکی و گردش مالی خرید و فروش معادن به استان‌های محل معادن مصوب شده است و با کسی تعارف ندارد، لذا این مهم یک وظیفه قانونی است و همه باید آن را اجرا کنند.

  وی با بیان این مطلب که بانک‌ها هم وظیفه دارند زمانی که اعتبارات شرکت‌های معدنی را نگه می‌دارند به پرداخت تسهیلات بپردازند، عنوان کرد: قانون را باید اجرا کرد و باید از خدماتی که آقایان استفاده می‌کنند به مردم هم برسد و معادن استان کرمان پیشرفت کنند بنابراین شرکت‌های معدنی در هر بانکی که می‌خواهند حساب‌های‌شان را باز کنند و بانک هم باید شروط آنها را بپذیرد.

  نیکزادی با اشاره به اینکه در بانک‌ها رقابت برای گرفتن حساب شرکت‌های معدنی وجود دارد، عنوان کرد: بازه زمانی برای انتقال حساب‌های بانکی و گردش مالی خرید و فروش معادن استان کرمان گذاشته شود، زیرا قرار نیست ثروت‌های معدنی ما استفاده شود، اما ما منافع را نداشته باشیم زیرا این ظلم آشکار است که مردم می‌کنیم.

  لینک کوتاه این مطلب: http://toluearg.ir/8BAoh

  اخبار مرتبط