رفتن به بالا

بروزترین مرجع اخبار شرق استان کرمان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 18 February
  بم لطیف
  ١١(°C)
  وزش باد٩(mph)
  فشار٢۴.١۴(in)
  محدوده دید۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش0-Low
  رطوبت٢۴.١۴(in)

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: امروزه آسان‌ترین مشکل ما اقتصادی است چراکه در طول تاریخ انقلاب اسلامی بحرانهای بزرگتری را تجربه کرده‌ایم و این ملت توانسته با الگو قرار دادن منطق شهدا، از مشکلات و بحرانها به سلامت عبور کند. وی افزود: اینکه می‌گوییم آسان‌ترین مشکل ما اقتصادی است بی‌راهه نمی‌گوییم؛ ما بزرگترین ذخایر […]

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: امروزه آسان‌ترین مشکل ما اقتصادی است چراکه در طول تاریخ انقلاب اسلامی بحرانهای بزرگتری را تجربه کرده‌ایم و این ملت توانسته با الگو قرار دادن منطق شهدا، از مشکلات و بحرانها به سلامت عبور کند.

وی افزود: اینکه می‌گوییم آسان‌ترین مشکل ما اقتصادی است بی‌راهه نمی‌گوییم؛ ما بزرگترین ذخایر معدنی و نفتی و گازی و سرمایه انسانی را داریم و در رشد علمی و فناوری هم در جایگاه بسیار خوبی قرار داریم.

به گزارش پایگاه خبری طلوع ارگ؛ محمدرضا نقدی که دوشنبه بیست‌وهشتم آبان در یادواره 335 شهید شهرستان بم سخن می‌گفت با اشاره به اینکه برخی مسئولین از برطرف شده “سایه جنگ” می‌گویند، اظهار کرد: همین “سایه جنگ” امروز نمی‌تواند آتش سوزی را در کشور خود کنترل کند و همین ملت ایران با دست خالی و منطق شهادت بر شاه خائن، کثیف و پلید که غرق نجاست بود و نوکری آمریکا را می‌کرد پیروز شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: تنها راه سربلندی و موفقیت ما نه مذاکره، نه سازش، نه نرمش و فقط مبارزه با آمریکا و استکبار است.

حجت‌الاسلام قاسم دانشی امام جمعه بم نیز در ابتدای این مراسم اظهار داشت: برگزاری این‌گونه مراسمات و یادواره‌ها کمترین و کوچکترین کاری است که ما برای شهدا انجام می‌دهیم.

وی یادواره‌های شهدا را مقدمه ای برای شاگردی در کلاس پر افتخار شهدا دانست و افزود: شهدا با ایستادگی در برابر دشمن و نثار جان خود به ما درس مقاومت دادند.

وی تصریح کرد: علی‌رغم سنگ‌اندازی‌ها و مشکلاتی که دشمنان برای ما به‌وجود می‌آورند اما امروز ایران اسلامی مقتدر و عزتمند است.

لینک کوتاه این مطلب: http://toluearg.ir/cFk2p

اخبار مرتبطنوشته‌های تازه